27 Haziran 2013 Perşembe

Nys Cnm Bn Tatle Grdm Glb :s

Herkese merabayın. Şimdi fark ettim, tam 1 ay olmuş yazmayalı. Arada girip istatistiklere baktım, sapkın sapkın şeyler aratıp, bir aile çay bahçesi kadar nezih olan bloguma gelmeyi başaran manyaklara sövdüm. Ben yazmasam da hitimi düşürmemişsiniz, gurur duydum. Mutlu ve huzurlu oldum karpuz çekirdeklerim.

Google reader'ın kalkmasına da 3 gün falan kaldı. Şahsen RSS en çok kullandığım şeylerden biriydi. Geçen gün Google Türkiye ofisindeydim. Google bir şeyi kaldırırsa daha güzelini getirir, o kadar söyleyeyim :)

Bu 1 aylık süre zarfında neler mi yaptım? En son annemler Samsun'daydı. Onları uğurladıktan sonra maraton bir başladı pir başladı. 1 ay nefes almadan ya ders çalıştım, ya işlerimle uğraştım. Nasıl dayandım o tempoya bilmiyorum. Son 15 gün çevirileri azaltıp neredeyse sadece ders çalıştım. 1-2 kez yürüyüştü kahveydi dışarı çıktığım oldu ama hep evdeydim, tadilat sesleriyle notlarıma gömüldüm. Ve 3 yıldır çektiklerimin bir işe yaradığını ilk defa bu kadar derinden hissettim; çünkü 4'e geçtim, stajyer doktor oldum ulaaan! :)

4 gündür de İstanbul'dayım, evimdeyim. 2,5 ay tatilim var. Bu sefer kimseyi günlere sıkıştırmak zorunda değilim, yaya yaya geziyorum. Checkinlerim biraz yoğun evet, ama zaten bütün bir yıl kesik kesik gelebildiğim için göremediğim insan çok ve birileriyle karşılaştığım çok oluyor. Check in yapma sebebim bu yani. Çok geziyosun yeaa diyenin ağzına vururum. O kadar çalıştık, bir Allah'ın kulu da çıkıp ''gez ulan hakkındır'' demedi arkadaş. Babam dahil. ''arada eve de uğra'' diye dalga geçiyor hatta.

Geldim geleli olaylar da duruldu. Gezi'ye bir uğrarım diyordum ama dün önünden geçerken gördüm ki bariyerlerle çevrelenmiş, ağaçlar çiçekler dikilmiş. Çok güzel(!) olmuş diyeyim de sevinsinler bari.
Direniş fiilen bitmiş ama kafalarda devam ediyor elbette. Yoğurtçu'da gördüm bir kalabalık geçen akşam ama o Kurbağalıdere kokusuyla direnmeyi bırak ayakta bile duramam. Bi de sıcakta iyice yükselir o koku. Kadıköy'de geçti gençliğimiz, düşününce bile burnuma gelir o koku. Oyhş :( Allah fenerbahçelilere kolaylık versin.

Tatil planlarım henüz netleşmedi. Önümüzdeki günlerde bir Ankara yapmayı düşünüyorum ama bakalım, henüz tarih net değil. Ankara'dakilere haberi salayım burdan da görüşelim, kucaklaşalım :)

Başka da bir havadis yok. Okuyorum, izliyorum, keyif yapıyorum. Kafayı boşaltıyorum yani. İşler 3-4 gün sonra tekrar başlayacak, şu sıra kafa iznindeyim diyebilirim. Blogla ilgili de yapmayı planladığım birkaç projemsi bişeyler var, netleştiği an zaten paylaşırım dayanamayıp biliyorsunuz.

Hepinizi öperim.

Unutmadan, MB'deki yeni yazımı da okumayı unutmayın :) http://madambrownie.com/avon-bb-krem
2 yorum:

  1. Tebrik ederim seniii:) ve iyi gezmeler cerenimo!

    YanıtlaSil
  2. ah ya benim de okuyup izleyif kafa dağıtmaya o kadar ihtiyacım var ki, benim yerime de yap cerenimo! dinlen, hayatını yaşaa ^^

    YanıtlaSil

Hay ağzına sağlık dedi ve ekledi;