13 Ekim 2012 Cumartesi

Şaşkınlık, Biraz Rahatlık, Epey de Bir Özlem

Seke seke ben geldim ahali! Son yazımı 13 eylülde yazmışım, bugün 13 ekim. 1 aydır klavye tıkırdatmamanın utancı, üzüntüsü içindeyim. Fakat bunların hepsi okulun beni oynatmasından olabilir.

Buraları başı boş bıraktık, blogger yeni ara yüze geçmiş. Garibim aylardır uyarıyordu ''sen geçmesen de yakında biz geçiricez, GEÇİRİCEZ ULAN'' diye. Sonunda yaptı yapacağını. Bi 1 hafta falan facebook'u çözmeye çalışan annem gibi takılırım burda. Öyle karışık geldi. Alışmış kudurmuştan beter.

Yazmadığım esnada nettin, ne yedin ne içtin derseniz. Her zamanki gibi ders çalıştım, çeviri yaptım. Senenin en zor konularından birini dayadılar önümüze daha okul açılır açılmaz. İnsanlar bir yerlere çağırıyor, istanbuldaki arkadaşlarım arayıp uzun uzun konuşmak istiyor; sınavım var diyorum. ''Neeyn? Daha 1 ay oldu lan ne sınavı?'' soru cümlesinden tiksindim, okulun böylesine sadist bir sistemi olduğunu anlatmak için derse sarf ettiğimden fazla efor sarf ettim yeminle.

Dün de kazasız belasız atlattık sınavı. Beklediğimden de iyi gelecek inşallah hesaplarıma göre. Şimdik haftaya cuma akşamı da uçağa bindim miydi, İstanbul'a gittim miydi; gelsin 30'una kadar bayram tatili. Piyuuuv!
Nasıl heyecanlıyım var ya. Hem herkesi çok özledim, hem de gideyim de bi ellerini öpeyim annemin babamın(para amaçlı değildir yanlış anlaşılmasın piliz:( ).

Şu sıralar da İstanbul Fashion Week var. Instagram model, modacı, podyum triadıyla işgal edilmiş durumda.
Geçen sene 2 defileye, ondan önceki sene de bayağı bi defileye katılmıştım. İnanın ''benim için'' hayatımda geçirebileceğim en BOŞ saatler. Modadan bir bok anlıyon sanki ceren, sırf meraktan gitmiştim sırf. Yoksa ''hmmm simay hanım bu koleksiyonunda yine asimetrik çalışmış'' falan gibi yorum yapacak kalıp yok bende. Zaten defilelerde en çok dikkat ettiğim şeyler de saç-makyaj-dövmeler. Kıyafetlerin çoğunu da öldürseler giymem.
Bu arada 24'ünün akşamı da bukombin.com sağ olsun Enrique Iglesias'çığımın konserine gidiyoruz. Sahne önünden latin havaları yardırıcaz. Bunu duyan her arkadaşım ''ulan bi de sahne önü, bayram bayram enrikeye mi halleniceğniz, yuh!'' gibi tepkiler veriyor ama bi sakin olun, bi kendinize gelin lan. Ne hallenmesi. Amma kötü niyetlisiniz:( YOK BÖYLE KISKANÇLIK. Hayır yani gayet elit bi şekilde şarkı dinlicez ahsjdjsk.

Okulda da leş pis enfeksiyon konularından sonra gebelik öğrenicez ya. Doğum falan izlicekmişiz, yenidoğandı, bebeydi, çok güzel lan. Valla bi içimiz açılsın azcık da doğum izliyelim, ölüm izlemekten anamız ağladı be.

Şu 6 günü de hızlı hızlı atlatalım, cuma günü saat 23.30 sularına gelelim piliz bir an önce. 45 gündür sabrediyorum ama şu son 1 haftada nasıl kudurdum anlatamam. Allah kimseyi çok özlemek zorunda bırakmasın...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Hay ağzına sağlık dedi ve ekledi;