18 Nisan 2012 Çarşamba

Şu Dizi Setleri Benden Bile Müsrif

Şu devirde televizyonsuz durulmuyor. Durulsa bile internetsiz durulmuyor, hepimizin mutlaka ya tv'den ya internetten izlediği yerli yabancı diziler var. Her ne kadar kendimi dizinin heyecanına kaptırıp gitsem de, bilinçaltıma ittiğim bazı şeyler var dizilerle ilgili.

Yahu arkadaş bu ne savurganlık bu ne müsriflik, bu ne para paçamızdan akıyorculuk?
-Sinirlenince iPhone fırlatmalar

-Bir ucundan öbür ucunu göremeyeceğin masaya hazırlanmış mükellef kahvaltıdan iki zeytin bir kaşar yiyip kalkmak

-Bir cafede otururken önündeki dolu tabağa dokunmadan, içtiği kahveden bir yudum bile almadan sırf sinirlendi diye kalkıp gitmek. Bari kahveyi bitireydin.

-En lüks spor salonunda üyeliği olup bütüüün dizi boyunca bir kere falan uğramak(benim öyle yerde üyeliğim olsa kahvaltıyı bile orda yaparım da, ondan)

-Girilen lüks gece kulübünden sırf sevmediği biriyle karşılaştı diye beş dakika sonra çıkmak(arkadaşım o kulüplerin girişi kaça siz biliyor musunuz? bilmiyorsunuz tabii ki nerden bileceksiniz)

Bu ve bunun gibi aklıma gelmeyen daha bir sürü zarar ziyan, müsriflik. Beni bile geçtiler(babam burayı okuyunca ukala bir gülüş atacak kesin). Aç açıkta olsan, bi' dizi setine sız; hepimizden daha on numara idame ettirirsin hayatını vallahi.


1 yorum:

  1. Mükemmel tespit. Hiç gerçekçi olmuyor bu şekilde. Azcık paranın hesabını yapsınlar.

    YanıtlaSil

Hay ağzına sağlık dedi ve ekledi;